ul. Legionów 243, 43-502 Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie

+48 32 215 60 90 serwis@megatechnik.pl

O firmie

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/slosik/domains/megatechnikplus.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 135 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/slosik/domains/megatechnikplus.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 136 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/slosik/domains/megatechnikplus.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 148 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/slosik/domains/megatechnikplus.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 151 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/slosik/domains/megatechnikplus.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 211 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/slosik/domains/megatechnikplus.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 212 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/slosik/domains/megatechnikplus.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 211 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/slosik/domains/megatechnikplus.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-optimized-images/seo-optimized-images.php on line 212

Firma Mega-Technik PLUS W ciągu 20 lat swojego istnienia na polskim rynku, stała się firmą o ogólnopolskim zasięgu. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie serwisu tachografów, serwisu ogrzewań postojowych, sprzedaży CB Radio, klimatyzacji, montażu ograniczników prędkości czy analizy czasu pracy kierowców.

 

Zamiłowanie do naszej pracy, przejawiało się u nas już we wczesnych latach przedszkolnych, kiedy to pierwsze ilustracje, zamiast zawierać domek, słońce i trawę, obrazowały schemat elektryczny domu. Nie obca była nam także motoryzacja. Spore ilości popularnych resoraków musiały przechodzić tuning i ciężkie testy, a zdalnie sterowane samochody zamieniały się w motorówki czy latające modele.

Wraz z upływem  czasu zabawki zamieniły się w przedmioty  z życia wzięte, a połączenie pasji do motoryzacji, mechaniki i elektroniki zaowocowało doskonałą współpracą.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższą jakość, precyzję i staranność w realizowaniu powierzonego zadania. Gwarantujemy w pełni profesjonalne i terminowe jego wykonanie. Podejmujemy każde wyzwanie, wierzymy, że nasze doświadczenie i pasja związana z elektroniką i mechaniką precyzyjną pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

O nas

Artur Łosik - paragliding

Marek Gacek

 

Artur – pasjonat wszystkiego co działa na prąd, jest niczym dyrygent dla chaotycznych cząsteczek. W wolnych chwilach ujarzmia paralotnię, rower Enduro lub snowboard

Marek – motoryzacyjny zapaleniec, wielbiciel nowinek technologicznych we wszystkim co napędzane jest benzyną lub dieselem. Miłośnik gór i podróży na dwóch kółkach.